Tvořím, tedy jsem online kurz-sukně

NÁSTĚNKA

 

Vítejte na nástěnce online kurzu. Najdete tady seznam      a vstupy do jednotlivých lekcí. Všechny potřebné kontakty pro vaše dotazy a připomínky.

Také přístup do Facebookové skupiny, která bude fungovat jako školní třída. Všechny lekce jsou pro vás od teď přístupné. Jen vás prosím, abyste kurz nešířili, považuji ho za své autorské dílo.

Krásný den, milé dámy,

 

jmenuji se Jana Liscová a vítám vás v kurzu Tvořím tedy jsem.

Mnohé z vás skvěle šijí. Některé se to teprve učí. Ale co je to platné, když si nevíte rady se střihem, podle kterého svůj vysněný model ustřihnete. Ale bez střihu, co si budeme povídat, je to velmi obtížné.

A proto jsme tady. Naučím vás, jak si střih nakreslíte samy. Nemusíte se bát, že to nezvládnete. Budu vaším průvodcem. Všechno vám vysvětlím a ukážu krok za krokem tak, abyste tomu rozuměly a mohly se spolu se mnou pustit do záhady, zvané konstrukce střihu.

Kdybyste něčemu nerozuměly, pište.
Přidejte se do uzavřené facebookové skupiny, ve které se můžete poradit s ostatními účastnicemi.
Můžete probrat nejasnosti, pochlubit se úspěchy a vzájemně se podpořit. Prostě jako ve školní třídě.

Přehled toho, co vás v kurzu čeká, najdete na téhle stránce. Říkám jí nástěnka. Jednotlivé lekce otevřete po kliknutí na tlačítka.

Jednotlivé lekce najdete po kliknutí na tlačítka na nástěnce. Lekce na sebe navazují, ale kdykoliv se k nim můžete vrátit a zopakovat, co potřebujete. Někdo má raději text než video. Proto máte všechny texty pod videem ještě v písemné formě.
Slyšíte, zvoní, tak tedy jdeme na to. ?

1. začínáme

Nejdříve si řekneme, co budete potřebovat

1. začínáme

Nejdříve si řekneme, co budete potřebovat

1. začínáme

Nejdříve si řekneme, co budete potřebovat

1. začínáme

Nejdříve si řekneme, co budete potřebovat

1. začínáme

Nejdříve si řekneme, co budete potřebovat

1. začínáme

Nejdříve si řekneme, co budete potřebovat

Kam mi můžete posílat svoje dotazy?

Se svými otázkami a připomínkami se na mě obracejte a pište mi na jana@janaliscova.cz

Jsem nadšená modelářka, zkušená konstruktérka, expertka na tvorbu oděvních střihů a jejich použití a taky autorka e-booků: Jak nakreslit střih na míru v 10 krocích, Jak upravit koupený střih na svou postavu a Střih na kalhoty snadno a rychle:-)

 Naučím i vás nastřihnout váš vysněný model. Pomáhám lidem nakreslit vlastní střih na míru a zvládnout stříhání modelů bez jakékoliv předchozí znalosti a zkušenosti s konstrukcí střihu. Tím, že detailně vysvětluji každý jednotlivý krok a všechno názorně ukazuji na obrázcích, to naučím i začátečníky. 

Kde ještě můžete probrat svoje dotazy?

Sdílejte svoje nejasnosti a dotazy , vyměňujte si zkušenosti a pochlubte se svojí tvorbou v uzavřené facebookové skupině „TVOŘÍM, TEDY JSEM online kurz sukně“. Skupina vznikla speciálně pro tenhle kurz a slouží vlastně jako taková třída. Je tam prostor na řešení „zapeklitých problémů s probíranou látkou“; na inspiraci a taky prostě na pokec, se spolužáky. Můžete se poradit s dalšími absolventy-tvořivci a načerpat zkušenosti i elán.

Vstup do uzavřené skupiny: Tvořím, tedy jsem-kurz sukně

UPOZORNĚNÍ

Ještě vám chci říct, že vypracování tohoto kurzu mi dalo hodně práce, a proto ho považuji za své autorské dílo. Je určeno pro vaši osobní potřebu, a proto bych byla nerada, kdyby se z některých absolventů stali přes noc odborníci, kteří budou prodávat moje know-how. S mnohými z vás se znám osobně a pevně věřím, že se tak nestane. Přeji vám, aby vám kurz přinesl nové a užitečné vědomosti, které vám zpříjemní vaše tvoření a díky němu si budete šít vaše vysněné modely. ?

Vyberte měnu platby

Pin It on Pinterest