Nezahálíme ani v parném létě

9.9.2016 | Nezařazené

Léto se pomalu přesunulo do závěrečné fáze a děti se vrátily do škol a školiček. Pořád ještě má co nabídnout ze své pestré škály možností.

Pro nás, kteří vytváříme oblečení je ale čas příprav podzimní a zimní kolekce v plném proudu. A to jak pro dospěláky, tak i pro mrňata menší i větší. Aby až začneme cvakat zimou zuby, máme co obléknout.

Začátek je návrh, další fáze výběr materiálu a tvorba prvních střihů a ušití vzorků.  Následuje příprava střihů ve velikostech a hurá, už se může rozjet výroba.

Mimina, předškoláčci i školáci budou mít v čem vyrazit. Zatím ještě užívejme slunce a tepla, dokud je nám přáno.

Krásné prosluněné dny.

Jana Liscová

 

Modelářka, konstruktérka a odbornice na tvorbu oděvních střihů a jejich použití. Autorka e-booku: 7 tipů, které musíte znát, než začnete stříhat vlastní modelJak nakreslit střih na míru v 10 krocíchJak upravit koupený střih na svou postavu a Střih na kalhoty snadno a rychle. A také online kurzů. https://www.janaliscova.cz/online-kurzy-2/ Pomáhám lidem nakreslit vlastní střih na míru a zvládnout stříhání modelů bez jakékoliv předchozí znalosti a zkušenosti s konstrukcí střihu. Tím, že detailně vysvětluji každý jednotlivý krok a všechno názorně ukazuji na obrázcích, to naučím i začátečníky. Naučím i vás nastřihnout váš vysněný model. Kdo jsem si přečtěte zde >> Můžete mi psát na jana@janaliscova.cz>>

Podobné články

Koncert pro dva smysly

Koncert pro dva smysly

Minulý týden jsem měla mimořádný zážitek. S potěšením jsem přijala pozvání na vernisáž výstavy do Uměleckoprůmyslového musea v Praze. Pozvání bylo...

Newsletter

Novinky, tipy a triky na váš email

Vyberte měnu platby

Pin It on Pinterest