Mám strach střihnout do látky

4.12.2019 | Inspirace

Mám strach, vzít nůžky do ruky a střihnout do látky. Co když to zvořu?! Škoda materiálu. Bojím se, že to dopadne jako posledně. Hodila jsem to rovnou do krabice k ostatním rozešitým věcem. A tam to zůstane na věky věkův, amen. 

Kdybych měla aspoň spolehlivý střih, kdyby mi s tím někdo pomohl. Doma už se na mě taky dívají skrz prsty; zase jdeš zničit další látku? Proč se do toho vůbec pouštíš?! Vždyť se dneska dá všechno sehnat, tak co pořád blbneš? 

To je právě to, chci si to prostě vytvořit sama. Pohrát si s tím, sledovat, jak se to rodí, roste pod rukama, proměňuje se z beztvarého cosi do úžasného modelu, na který budou ostatní valit oči. Který bude jen můj, originál.  Udělaný přesně na mě a podle mého. 

Jen kdybych neměla takový respekt před tím stříháním…

Máte to podobně?

Taky to dobře znám. Vím, jaké to je. Kolik pokusů a omylů zůstalo nedodělaných. Ale mám pro vás dobrou zprávu; pomůžu vám s tím.

 

Napsala a nakreslila jsem pro vás e-book: 7 TIPŮ, KTERÉ MUSÍTE ZNÁT, NEŽ ZAČNETE STŘÍHAT VLASTNÍ MODEL, ve kterém vás provedu zásadami stříhání oděvů. Poradím vám finty, jaké používají profíci. Ukážu vám užitečné fígle, které vám zjednoduší práci a tvoření.

Ale to není všechno

Jestli chcete probrat svoje dotazy a nejasnosti, vyměnit si zkušenosti anebo se pochlubit svojí tvorbou, přidejte se do uzavřené facebookové skupiny „TVOŘÍM, TEDY JSEM“. Je tam prostor na řešení „zapeklitých problémů“ s tvořením našich modýlků; na inspiraci a taky prostě na pokec, se stejně potrefenými lidmi. Můžete se poradit s dalšími tvořivci a načerpat zkušenosti i elán.

Tak to zkuste a přidejte se k lidem, naladěným na stejnou, tvořivou vlnu. A kdyby vás to nebavilo, tak se prostě odhlaste a je to. Vstup do skupiny najdete tady:

Vstup do uzavřené skupiny: Tvořím, tedy jsem

A já se na vás budu těšit.

 E-book: „7 TIPŮ, KTERÉ MUSÍTE ZNÁT, NEŽ ZAČNETE STŘÍHAT VLASTNÍ MODEL“ si můžete hned teď stáhnout tady:

e-book zdarma 7 TIPŮ

A kdo že vám to tady radí?

Jmenuji se Jana Liscová a jsem expertka na oděvní střihy a jejich použití. Kreslením střihů a stříháním se zabývám už přes 40 let. A věřte, lecos jsem taky zkazila. Proto, abyste vy jste se vyhnuli zbytečným chybám tvořím pro vás e-booky, videa a kurzy.

Jestli vás zajímají návody zdarma, které pro vás připravuji, podívejte se sem:

Návody zdarma

 Přeji vám krásné dny a zábavné tvoření!

Jana Liscová

Modelářka, konstruktérka a odbornice na tvorbu oděvních střihů a jejich použití. Autorka e-booku: 7 tipů, které musíte znát, než začnete stříhat vlastní modelJak nakreslit střih na míru v 10 krocíchJak upravit koupený střih na svou postavu a Střih na kalhoty snadno a rychle. A také online kurzů. https://www.janaliscova.cz/online-kurzy-2/ Pomáhám lidem nakreslit vlastní střih na míru a zvládnout stříhání modelů bez jakékoliv předchozí znalosti a zkušenosti s konstrukcí střihu. Tím, že detailně vysvětluji každý jednotlivý krok a všechno názorně ukazuji na obrázcích, to naučím i začátečníky. Naučím i vás nastřihnout váš vysněný model. Kdo jsem si přečtěte zde >> Můžete mi psát na jana@janaliscova.cz>>

Podobné články

Jednoduchý střih na letní šaty

Jednoduchý střih na letní šaty

Říká se, že připraveným štěstí přeje. Nevím, jestli to platí i o šatech, ale pro jistotu se na léto připravuji a protože nejsem škot, podělím se s...

Co provedl covid s naším šatníkem?

Co provedl covid s naším šatníkem?

 Všimli jste si těch změn? Nemyslím jen fešácké roušky a respirátory, ve kterých není vidět, s kým vlastně mluvíte. A zdá se, že po ulicích běhají...

Newsletter

Novinky, tipy a triky na váš email

Vyberte měnu platby

Pin It on Pinterest