Ne-moc jako inspirace a nakopnutí

7.19.2016 | Inspirace

Tak se mi to stalo,

 

po dlouhé únavě a stálém přecházení viróz a nevolností mě tělo podtrhlo stoličku a nechalo mě vyčerpanou se zápalem plic, který tvrdošíjně vzdoroval léčbě ambulantní i klinické. Trvalo nějakou dobu, než se našel účinný způsob léčby a dál trvá zdlouhavá rekonvalescence. A já si říkám, že když to se mnou nešlo po dobrém, muselo to jít po zlém.

 

Nedbala jsem na signály, kterých se mi dostávalo, tělo mi marně vkazovalo ,,Zastav se, ty blbče.,, Moje práce, která je mojí vášní, mé nasazení  a snaha aby bylo vše dokonalé, mě dohnaly do stavu, kdy jsem se o sebe téměř nedokázala postarat.

Co teď a co dál, co budu dělat?

 

Budu moct dál dělat svou práci? Budu se muset odstěhovat z města? Hledám pro sebe místo v životě. Stojím na křižovatce a nevím, kudy dál. Najdu pro sebe nějakou cestu?

Jsem tak schopná trávit čas s notebookem. A tak mě při brouzdání po síti napadlo, předávat svoje znalosti přes internet. Hledala a čerpala jsem inspiraci kde se dalo, až jsem narazila na stránky Stáni Mrázkové. A tam to všechno bylo, srozumitelné, na stříbrném podnose až pod nos.

Pustila jsem se do práce a moc mě to baví.

Takže k věci samotné aneb o co tady jde?

 

Rozhodla jsem se s vámi podělit o svoje znalosti a zkušenosti v oblasti oděvních střihů a stříhání modelů. A to všechno přes moje webové stránky.

Jsem modelářka-konstruktérka střihů a střihačka. S předními českými návrhářkami, se kterým už přes dvacet let spolupracuji, pravidelně chystám módní přehlídky. Zabývám se zakázkou pro známé i neznámé osobnosti a připravuji střihovou dokumentaci pro výrobu.

Kreslím střihy na míru i podle velikostních tabulek, stupňuji je do velikostí, připravuji podklady pro modely do sezónních autorských kolekcí a není pro mě problém složité věci správně nastříhat.

Připravila jsem pro vás ke stažení zdarma eBook 7 tipů, které musíte znát, než začnete stříhat vlastní model, ve kterém se dozvíte, jak si usnadnit stříhání svých vlastních modelů. Jakých chyb se vyvarovat, co k tomu budete potřebovat, prostě jak si se stříháním poradit, aby výsledek vypadal profesionálně.

Neváhejte se zeptat na cokoliv, co vás k tomu tématu zajímá

Napište mi email na jana@janaliscova.cz

 

Dále mám v plánu napsat eBook Jak nakreslit střih na míru v 10 krocích, ve kterém vám ukážu, jak si udělat vlastní konstrukci střihu na míru. a jak si střih upravit a další. Uvítám vaše podněty a dotazy, co byste z téhle oblasti rádi věděli.

 

Přeji vám krásné dny a zábavné tvoření!

Jana Liscová

 

Zdroj obrázků internet

Modelářka, konstruktérka a odbornice na tvorbu oděvních střihů a jejich použití. Autorka e-booku: 7 tipů, které musíte znát, než začnete stříhat vlastní modelJak nakreslit střih na míru v 10 krocíchJak upravit koupený střih na svou postavu a Střih na kalhoty snadno a rychle. A také online kurzů. https://www.janaliscova.cz/online-kurzy-2/ Pomáhám lidem nakreslit vlastní střih na míru a zvládnout stříhání modelů bez jakékoliv předchozí znalosti a zkušenosti s konstrukcí střihu. Tím, že detailně vysvětluji každý jednotlivý krok a všechno názorně ukazuji na obrázcích, to naučím i začátečníky. Naučím i vás nastřihnout váš vysněný model. Kdo jsem si přečtěte zde >> Můžete mi psát na jana@janaliscova.cz>>

Podobné články

Jednoduchý střih na letní šaty

Jednoduchý střih na letní šaty

Říká se, že připraveným štěstí přeje. Nevím, jestli to platí i o šatech, ale pro jistotu se na léto připravuji a protože nejsem škot, podělím se s...

Co provedl covid s naším šatníkem?

Co provedl covid s naším šatníkem?

 Všimli jste si těch změn? Nemyslím jen fešácké roušky a respirátory, ve kterých není vidět, s kým vlastně mluvíte. A zdá se, že po ulicích běhají...

Nenechte se otrávit

Nenechte se otrávit

Tak nám situace kolem covidu pěkně houstne. Nemocní přibývají. Počasí je jak na houpačce, většinou ubrečené. Mnozí z nás jsou nuceně doma izolovaní. Veškerý kulturně společenský život je v háji, po sportu je veta. Z rodičů se stali nedobrovolně učitelé a řada…

Vyberte měnu platby

Pin It on Pinterest