Nedočkavě jste se pustila do stříhání a po marném úsilí to nechala ležet v koutě, nebo v to v horším případě rovnou hodila do koše?

Měla jste skvělou představu, viděla sama sebe v super modelu a byla nadšená; tentokrát to bude pecka!    A když se podíváte na výsledek, nevíte, jestli máte brečet nebo se smát.

 

Tak to znám…

 

Takových hřbitůvků mám taky požehnaně. Zažila jsem to mockrát. Asi stejně, jako každý. Žádný učený prostě z nebe nespadl. To je známá věc.

 

Ale mám řešení!

 

Napadlo mě připravit vám živá setkání nad střihy. Workshopy, na kterých se budeme učit nejen samotnou konstrukci střihu, ale také si hned zkontrolujeme, že jsme kreslili správně. Společně si střih nakreslíme a potom s ním budeme dál pracovat.

 

Vy se zeptáte na věci, které vám nejsou jasné, já vám ukážu, co se s tím dá dělat. Hezky rovnou na místě.

Protože znáte to, šedá je teorie, ale zelený strom praxe. Už jenom samotné měření může všechno pokazit. Každý totiž měří trochu jinak a některé míry si člověk sám na sobě ani nezměří. Jenže chyba lávky, tyhle míry ovlivní, jak bude střih finálně sedět. Tedy jestli splní vaše očekávání a budete v modelu kočka.

Konec konců proto to celé děláme, ne?

 

Zajímalo by vás to?

 

Chtěli byste odhalit tajemství střihu na míru? Zkusit ho nakreslit spolu se mnou a rovnou se zeptat na všechno, co chcete vysvětlit? Napište mi, jestli vás taková možnost zaujala a co ni říkáte.
Kdybyste to chtěli okouknout, klikněte na tlačítko.

 

 

Přeji vám krásné dny a zábavné tvoření!

Jana Liscová

 

Použité obrázky zdroj internet

468
Vyberte měnu platby

Pin It on Pinterest