Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Trika jsem rozdělila do tří kategorií podle přiléhavosti k tělu. Další varianty už se netýkají tohohle základního dělení. Jestli budete chtít tričko s véčkem nebo ke krku, už bude na vás. Ale jestli má být triko plandavé, nebo nastřelené na těle, to je potřeba zohlednit už při kreslení základního střihu. Než budete kreslit střih, je potřeba rozhodnout, kterou možnost si vyberete. Nabízím vám tři:

 

1/ Triko těsně obepínající postavu

 

tedy takovou 2. kůži. Na 1. obrázku máte pro příklad tričko s rolákem a odhalenými rameny, velmi těsně obepínající postavu. Druhý příklad je takzvaný croptop. Jak vidíte, jen pro odvážné. Možností, jak může takový top vypadat je opravdu mnoho. 2. kůži doporučuji šít z úpletu, který obsahuje nejméně 4 % pružného vlákna; jako je Elastan, Lycra, Spandex a podobné. Čím více pružnosti, tím lépe.

 

2/ Triko přiléhavé

 

je triko pro ženské madony, které vyzdvihne vaše ženské tvary. Není tak těsné, aby odhalilo i to, co má být skryto. Například každý záhyb na těle, nebo proznačující se prádlo. Při tom krásně kopíruje postavu a podtrhuje ženskost.

 

 3/ Triko volné

které není tvarované v pase a schová všechno, co nechceme ukazovat. Je vhodné jak pro hubeňoury, tak pro pořádné ženské a samozřejmě nejenom je. Tenhle typ trika můžete použít opravdu pro všechny. Míra volnosti samozřejmě záleží na vašem přání, triko může být ještě plandavější.

Tipy a triky na váš email

Napište číslem kolik je 1+1

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This