Víte, jak efektivně vystřihnout papírový střih? Podívejte se na videotipy

3.14.2021 | Návody zdarma | 2 komentáře(ů)

Umíte si připravit papírový střih tak, aby se vám s ním co nejlépe pracovalo? Ukážu vám jednoduché finty, které vám to usnadní.

Profíci používají takzvané střihové šablony,

 

na kterých už je přidáno na švy. Šablony mají nástřihy, které usnadní přesné spojení dílů a v místech záševků jim stačí jen body, malé dirky ve střihu. Tak jsou označené i ostatní věci, například umístění knoflíků.

Jestli ale nejste právě profesionál, a nevyfiknete záševek takřka od oka, pouhým spojením bodů, můžete si přesto zpříjemnit a usnadnit práci. Ukážu vám jak na to.

Klikněte na obrázky a pusťte si videa

 

Podívejte se i na další návody zdarma

 

Najdete je na mých stránkách:

Návody zdarma

 

Už jste si stáhli můj e-book zdarma? Čeká na vás tady:

7 tipů, které musíte znát, než začnete stříhat vlastní model

 

Zajímá vás, jaké e-booky jsem pro vás napsala? Podívejte se sem:

E-booky pro vás

 

Abych nezapomněla, jestli chcete, přidejte se do uzavřené, facebookové skupiny Tvořím, tedy jsem. Můžete tam s ostatními probrat probrat svoje dotazy a nejasnosti, vyměnit si zkušenosti anebo se pochlubit svojí tvorbou. Načerpejte inspiraci, poraďte se s ostatními.

Vstup do skupiny je zde

Modelářka, konstruktérka a odbornice na tvorbu oděvních střihů a jejich použití. Autorka e-booku: 7 tipů, které musíte znát, než začnete stříhat vlastní modelJak nakreslit střih na míru v 10 krocíchJak upravit koupený střih na svou postavu a Střih na kalhoty snadno a rychle. A také online kurzů. https://www.janaliscova.cz/online-kurzy-2/ Pomáhám lidem nakreslit vlastní střih na míru a zvládnout stříhání modelů bez jakékoliv předchozí znalosti a zkušenosti s konstrukcí střihu. Tím, že detailně vysvětluji každý jednotlivý krok a všechno názorně ukazuji na obrázcích, to naučím i začátečníky. Naučím i vás nastřihnout váš vysněný model. Kdo jsem si přečtěte zde >> Můžete mi psát na jana@janaliscova.cz>>

Podobné články

Jednoduchý střih na letní šaty

Jednoduchý střih na letní šaty

Říká se, že připraveným štěstí přeje. Nevím, jestli to platí i o šatech, ale pro jistotu se na léto připravuji a protože nejsem škot, podělím se s...

Vyberte měnu platby

Pin It on Pinterest